Muzeum Figur Woskowych i Bajkowych we Wrocławiu!

Mamy przyjemność ogłosić, że już niedługo - 14 stycznia 2017r - na mapie Wrocławia pojawi się nowa, wyjątkowa atrakcja dla dzieci. Jest to Muzeum Figur Woskowych i Bajkowych!

 

 

"Spełnij swoje marzenia i stań oko w oko z ulubionymi bohaterami z filmów i bajek oraz znanymi muzykami. Poczuj niezwykłą magię miejsca, w którym spotkasz osobistości znane Ci dotychczas z telewizji i kina. Hiperrealistyczne, naturalnej wielkości figury sprawią, że poczujesz się, jakbyś stał obok żywych postaci!

Marzysz o selfie z Królem Julianem? A może pragniesz zobaczyć z bliska Kapitana Sparrow’a, w którego wcielił się Johny Deep? Nic trudnego. Przyjdź i przekonaj się sam jakie to proste. Na wszystkich miłośników bajki ,,Minionki” czekają figury podobne do głównych postaci: Stuarta, Kevina i Boba! Pozwól oddać się niezwykłej przygodzie, która czeka na Ciebie w bajecznej krainie Figur Woskowych!"

 

 

Oprócz standardowego zwiedzania, muzeum oferuje warsztaty, pokazy, wynajem, organizację urodzin - zarówno dla szkół jak i dla firm prywatnych. Muzeum zostanie otwarte przy ulice Nowej 2b, przy Bastionie Sakwowym blisko centrum miasta. Serdecznie zapraszamy! 

 

Więcej informacji na stronie głownej.

12.01.2017 10:17:47


"The Meeting Point"
czynny od 9.00 do 21.00 Rynek 14, 50-101 Wrocław tel. + 48 71 3443 111 ; fax + 48 71 344 29 62 e-mail: info@itwroclaw.pl
POLSKIE FRYKASY INFOPUNKT visitWroclaw.eu